Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Relationship Associate Manager w zespole SSW Family Office

Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k.

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie budowania i zarządzania portfelami inwestycyjnymi Klientów zamożnych;

  • rozwijanie i wzmacnianie istniejących relacji;

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • analizowanie potrzeb klienta w celu przygotowania oferty produktów i usług dostosowanych do profilu inwestycyjnego klienta;

  • ocena atrakcyjności inwestycyjnej potencjalnych projektów oraz produktów;

  • współpraca z polskimi oraz zagranicznymi instytucjami finansowymi oraz jednostkami typu Family Office.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunkach ekonomiczno – finansowych;

  • minimum cztery lata doświadczenia w instytucjach finansowych;

  • znajomość produktów bankowych i inwestycyjnych dedykowanych dla klientów zamożnych;

  • własny portfel klientów;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint;

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.

To oferujemy

  • pracę wśród zgranego zespołu osób doświadczonych we współpracy z klientem HNWI oraz w środowisku transakcji korporacyjnych;

  • możliwość współpracy z międzynarodowymi podmiotami obsługującymi zagraniczne inwestycje klientów;

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy – pakiet benefitów: opieka medyczna, multisport, kurs językowy i wyjazdy integracyjne;

  • dostęp do najnowszych technologii chmurowych Microsoft.

SSW Family Office jest wyspecjalizowaną linią biznesową zajmującą się świadczeniem usług dla osób prywatnych typu HNWI, ich rodzin oraz przedsiębiorstw. Świadczymy kompleksowe usługi consultingowe, współzarządzamy aktywami, projektami, wspieramy realizację transakcji. Nadzorujemy wszelkie elementy majątkowe naszych klientów, w tym aktywa finansowe, nieruchomości, ich przedsiębiorstwa.

Świadczymy m.in. usługi zarządzania majątkiem, obsługę transakcji finansowych, współpracujemy na bieżąco z polskimi i zagranicznymi instytucjami finansowymi (banki inwestycyjne, fundusze w tym fundusze PE / VC, prywatne fundusze dłużne, fundusze nieruchomości), doradzamy w zakresie strategii i rozwoju biznesu, przy transakcjach M&A, projektach nieruchomościowych, wspieramy klientów w uzyskiwaniu finansowania w ramach polskich i międzynarodowych źródeł finansowania (np. mezzanine, emisje obligacji, dług prywatny, inwestycje kapitałowe), przygotowujemy biznes plany (w tym modelowanie, budżetowanie, prognozowanie), raporty zarządcze, wyceny wartości przedsiębiorstw dokumenty transakcyjne.

Przewiń do profilu firmy

  • SSW Pragmatic Solutions powstała 2009 roku, a nasz zespół składa się obecnie z ponad 100 ekspertów. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich kancelarii.

  • SSW Pragmatic Solutions to połączenie wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu. W zespole ekspertów stawiamy na pasję i różnorodność, które pozwalają nam kreatywnie patrzeć na wyzwania klientów i proponować innowacyjne rozwiązania z zakresu prawa, podatków, finansów oraz nowych technologii.

  • SSW Pragmatic Solutions tworzą SSW, SSW Accounting, SSW Family Office i SSW Finance.

  • Więcej o nas na www.ssw.solutions