Oferta pracy

Relationship Manager – Rynek Agro

EFL Finance SA O firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca i obsługa dealerów partnera EFL w obszarze AGRO w zakresie sprzedaży usług finansowych

  • realizowanie wyników sprzedażowych i rentownościowych we współpracy z dealerami

  • animacja pracowników salonów dealerskich, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dealerami

  • bieżące wsparcie procesu sprzedaży m. in. poprzez podejmowanie decyzji biznesowych, opiniowanie i rekomendowanie rozwiązań biznesowych dla indywidualnych przypadków, efektywność kosztową w zakresie prowizji dla dostawców, kontraktacji, budżetu marketingowego, budżetu animacyjnego

  • wdrażanie procesu i narzędzi wspierających współpracę z salonami dealerskimi

  • bieżąca kontrola rozliczeń w zakresie finansowania fabrycznego

  • bieżąca analiza poziomu współpracy dealera z finansowaniem fabrycznym

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży usług finansowych we współpracy z dostawcami, producentami (preferowany leasing/kredyt, pożyczka)

  • znajomość rynku Agro

  • prowadzenie negocjacji oraz budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

  • wykształcenie wyższe

  • dynamika działania i orientacja na realizację celów biznesowych

  • wysoka orientacja na klienta

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie na rynku

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • opiekę medyczną, pakiet sportowo - rekreacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników