Logo Pracuj.pl

Relationship Manager – Rynek Agro

EFL Finance SAO firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca i obsługa dealerów partnera EFL w obszarze AGRO w zakresie sprzedaży usług finansowych
  • realizowanie wyników sprzedażowych i rentownościowych we współpracy z dealerami
  • animacja pracowników salonów dealerskich, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dealerami
  • bieżące wsparcie procesu sprzedaży m. in. poprzez podejmowanie decyzji biznesowych, opiniowanie i rekomendowanie rozwiązań biznesowych dla indywidualnych przypadków, efektywność kosztową w zakresie prowizji dla dostawców, kontraktacji, budżetu marketingowego, budżetu animacyjnego
  • wdrażanie procesu i narzędzi wspierających współpracę z salonami dealerskimi
  • bieżąca kontrola rozliczeń w zakresie finansowania fabrycznego
  • bieżąca analiza poziomu współpracy dealera z finansowaniem fabrycznym

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży usług finansowych we współpracy z dostawcami, producentami (preferowany leasing/kredyt, pożyczka)
  • znajomość rynku Agro
  • prowadzenie negocjacji oraz budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • wykształcenie wyższe
  • dynamika działania i orientacja na realizację celów biznesowych
  • wysoka orientacja na klienta
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • opiekę medyczną, pakiet sportowo - rekreacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Relationship Manager – Rynek Agro, Kalisz