Oferta pracy

Relationship Manager - Rynek Pojazdów Ciężarowych

EFL Finance SA

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi dostawcami pojazdów ciężarowych

  • realizowanie wyników sprzedażowych

  • animacja pracowników salonów dealerskich, w tym prowadzenie szkoleń narzędziowych i produktowych

  • bieżące wsparcie procesu sprzedaży m. in. poprzez podejmowanie decyzji biznesowych, opiniowanie i rekomendowanie rozwiązań biznesowych dla indywidualnych przypadków, efektywność kosztową w zakresie prowizji dla dostawców, kontraktacji, budżetu marketingowego, budżetu animacyjnego

  • wdrażanie procesu i narzędzi wspierających współpracę z salonami dealerskimi

Nasze wymagania

  • kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne

  • kompetencje komunikacyjne

  • łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi

  • wysoka orientacja na Klienta

  • wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży usług finansowych we współpracy z dostawcami, producentami (preferowany leasing/kredyt, pożyczka)

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • dynamika działania i orientacja na realizację celów biznesowych

  • wykształcenie wyższe

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing

  • business casual dress code