Logo Pracuj.pl

Release Engineer – Programista

MIKRONIKA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SVN

  • Git

  • C++

  • Java

Mile widziane

  • Python

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy zaangażowanych, komunikatywnych i kreatywnych pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego.

Środowisko pracy zespołu:

- Tworzymy oprogramowanie SYNDIS klasy ADMS z wykorzystaniem technologii: JAVA, QT, Play, WildFly, Oracle, PostgreSQL - głównie dla branży energetycznej

- Oprogramowanie przechodzi pełen cykl jego wytwarzania.

- Stawiamy na bezpośrednią komunikację w dziale - stanowi ona o sukcesach wszystkich członków zespołu

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne przygotowywanie wydań oprogramowania
  • Aktualizacja wersji produkcyjnych oraz przygotowywanie łat
  • Utrzymanie firmowego systemu budowania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Sprawność w zakresie obsługi platform Windows oraz Linux (skrypty)
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji SVN, GIT
  • Dobra znajomość języków programowania C++/Java

  • Dobra znajomość Python
  • Orientacja w zagadnieniach związanych z branżą energetyczną

To oferujemy

  • Pełnoetatowa praca oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe projekty branżowe
  • Nowoczesne, zaawansowane technologie
  • Rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia i warsztaty
  • Ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe
  • Komfortowe warunki pracy i dostęp do w pełni wyposażonego zaplecza socjalnego - częstujemy najlepszą w okolicy kawą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa online

2

Rozmowa online/spotkanie w siedzibie firmy

MIKRONIKA sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców systemowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opieramy o pionierskie w Polsce, autorskie oprogramowanie oraz własną bazę sprzętową. Naszymi klientami są znaczący udziałowcy branży elektroenergetycznej, przemysłowej i telekomunikacyjnej.

Naszym celem jest doskonalenie i poszerzanie oferty świadczonych dla nich usług oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Mamy również ambicję tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla zatrudnionych w Mikronice pracowników.

Release Engineer – Programista, Wrocław