Oferta pracy

Remote Frontend Developer

SWPS Uniwersytet HumanistycznospołecznyO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5, CSS3

  • JavaScript /JQuery

  • RWD

Mile widziane

  • CMS Joomla!

  • biblioteki JS

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie responsywnych szablonów webowych i elementów interfejsu;

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub umiejętności w powyższym zakresie udokumentowane poprzez portfolio;

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3;

  • dobra znajomość JavaScript/JQuery;

  • bardzo biegła znajomość zagadnień z zakresu RWD;

  • znajomość CMS Joomla! w zakresie obsługi systemu, tworzenia szablonów, nadpisywania warstwy prezentacji komponentów, modułów i wtyczek;

  • umiejętność modyfikacji kodu skryptów PHP;

  • znajomość bibliotek JS;

  • doświadczenie w pracy z projektami przygotowanymi w aplikacji Adobe XD;

To oferujemy

  • zatrudnienie na projekt realizowany do końca września z intencją stałej dalszej współpracy

  • zdalną realizację zadań

  • pełną elastyczność w zakresie formy współpracy

  • ciekawą i dynamiczną pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów.

Przewiń do profilu firmy