Logo Pracuj.pl

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • PHP

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • GIT

  • Gutenberg

  • PSR

  • WooCommerce

Mile widziane

  • BEM

  • Vue.js

  • NPM

  • Yarn

  • webpack

  • Scrum

  • WP REST API

  • Composer

Twój zakres obowiązków

  • Przede wszystkim, projekty będą dostosowane pod Ciebie tak, aby pozwoliły na pokazanie pełni Twojego talentu. W Coditive stale się uczymy i jeżeli w jakiejś dziedzinie czujemy się mocni, to nie osiadamy na laurach i staramy się być w niej coraz lepsi. Właśnie tego będziemy od Ciebie oczekiwać.
  • Głównym Twoim obowiązkiem będzie realizowanie zaawansowanych projektów wykorzystujących platformę WordPress: aplikacje, integracje, portale, a także różnego rodzaju serwisy e-commerce.
  • Będziesz stale współpracować z pozostałymi członkami zespołu, również w zakresie wsparcia mniej doświadczonych kolegów, czy code review realizowanych projektów.
  • Będziesz odpowiadać za rozwój i utrzymanie naszych własnych motywów i wtyczek WordPress.
  • Twoim obowiązkiem będzie również mentoring Junior Developerów (m.in. pod kątem pisania dobrego i wydajnego kodu, architektury projektów, pracy zgodnej z dobrymi praktykami i branżowymi standardami).

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku WordPress Developer,
  • Bardzo dobra znajomość platformy WordPress i standardów kodowania WP,
  • Bardzo dobra znajomość PHP i JavaScript,
  • Dobra znajomość HTML, CSS,
  • Znajomość GIT,
  • Znajomość edytora Gutenberg,
  • Znajomość wzorców projektowych i zasad OOP,
  • Znajomość standardów kodowania PHP (PSR),
  • Doświadczenie we wdrażaniu motywów z wykorzystaniem Twig i/lub Blade (prosimy o przesłanie linku do repozytorium ze zrealizowanymi projektami lub do strony WWW),
  • Doświadczenie we wdrażaniu pluginów WordPress,
  • Doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych (korzystamy z WooCommerce),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie – nasi Klienci pochodzą głównie z zagranicy, dlatego znajomość tego języka jest dla nas bardzo ważna,
  • Komunikatywność na bardzo wysokim poziomie – mamy obsesję na punkcie dobrej komunikacji, bo jest ona podstawą do efektywnej pracy,
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane zadania i własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów – bez nich nie da się poczuć satysfakcji ze swoich działań, a to właśnie dzięki niej jesteśmy zmotywowani.

  • Znajomość metodyki BEM,
  • Znajomość Vue.js,
  • Znajomość Composera,
  • Znajomość NPM (yarn), Webpack,
  • Doświadczenie z frameworkiem Scrum,
  • Doświadczenie w pracy z WP REST API.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej,
  • …lub pracę w naszym biurze w Knurowie, który znajduje się niedaleko zjazdu z autostrad A1 i A4,
  • Pracujemy głównie dla Klientów zagranicznych, dlatego pewny jest stały, codzienny kontakt z językiem angielskim w mowie i piśmie, oczywiście stosownie do Twoich aktualnych możliwości,
  • Pracę w zespole, w którym duże umiejętności i doświadczenie idą w parze z super pozytywną atmosferą i wyjątkowym poczuciem humoru,
  • Bardzo lubimy się uczyć i podnosić nasze kwalifikacje np. poprzez udział w konferencjach (również zagranicznych) i szkoleniach, w tym w ramach regularnie organizowanych w naszej firmie tzw. “Dev Day” kiedy zamiast normalnej pracy realizujemy całodniowe warsztaty, dyskutujemy, dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem,
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

1. Pierwszy krok

To pierwszy krok do rozpoczęcia nowej przygody! Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV, link do GitHub lub list motywacyjny. My je przeanalizujemy i skontaktujemy się niezależnie od wyniku.

2. Kilka pytań

Formularz to kolejny etap naszej rekrutacji. Znajdziesz w nim kilka pytań, dzięki którym poznamy Twoją wiedzę ze świata.

3. Zadanie testowe

Najwyższy czas napisać kilka linijek kodu! Na rozwiązanie zadania masz kilka dni. Sam określasz plan działania, a nas informujesz o terminie wykonania.

4. Rozmowa techniczna

Chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Zapraszamy Cię na krótką rozmowę online z Pawłem – naszym CTO. Usiądź na swoim ulubionym krześle i zaprezentuj się z najlepszej strony.

5. Druga rozmowa kwalifikacyjna

Jak na razie idzie Ci świetnie, mamy nadzieję, że nam również! Teraz czas na ostatni etap rekrutacji, czyli rozmowę z Tomkiem, naszym CEO. Pomyśl wcześniej, o co chcesz zapytać przyszłego szefa.

6. Witamy na pokładzie

Brawo! Jesteśmy zachwyceni i zapraszamy do #teamcoditive. Na tym etapie otrzymasz od nas konkretną ofertę i jak tylko ją zaakceptujesz, zaczynamy wspólny podbój wszechświata.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KLAUZULA

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych stanowi potwierdzenie, że zapoznałam/em się i akceptuję Klauzulę informacyjną na potrzeby postępowania rekrutacyjnego w Grupie INDEON (https://coditive.com/pl/klauzula-informacyjna-na-potrzeby-postepowania-rekrutacyjnego/).

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych tam zawartych, w celu prowadzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska) przez Spółki z Grupy INDEON (https://coditive.com/pl/lista-podmiotow-grupy-indeon/) w tym Coditive Sp. z o. o. z siedzibą w Knurowie oraz Indeon sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie, e mail: [email protected] (Współadministartorzy Danych Osobowych).

Podanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, abyśmy przetwarzali Państwa dane osobowe również w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych (również na inne stanowiska) przez spółki z Grupy INDEON (https://coditive.com/pl/lista-podmiotow-grupy-indeon/), prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych w tym zakresie tj.:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska) przez spółki z Grupy INDEON (https://coditive.com/pl/lista-podmiotow-grupy-indeon/) w tym Coditive Sp. z o. o. z siedzibą w Knurowie oraz Indeon sp. z o. o. z siedzibą w Knurowie”.

Dane osobowe przetwarzane będą, w zależności od konkretnej sytuacji, na jednej lub kilku podstawach prawnych wskazanych art. 6 ust 1 pkt. a, b, c, f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako RODO).

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo do dostępu do zasadniczych ustaleń pomiędzy Współadministratorami. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres siedziby Indeon sp. z o. o. lub Coditive sp. z o. o. lub na adres e-mail: [email protected].

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.

Remote Frontend WordPress Developer, kujawsko-pomorskie