Oferta pracy

  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST API

  • Git

  • C#

  • .NET Core

  • net5

  • Azure Functions

  • SQL

  • DDD

  • SOLID

  • .NET

Mile widziane

  • Azure Cosmos DB

  • Azure Static Web Apps

  • Azure AD

  • NoSQL

  • F#

  • Docker

  • CQRS

  • JWT

Twój zakres obowiązków

  • Dla naszego klienta - firmy z branży fotowoltaicznej, o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy .Net Developerów, którzy pomogą w budowie nowego startupu.

  • Droga rozwoju stoi otworem! Jeśli chcesz pracować w miejscu, w którym inicjatywa i zaangażowanie nie przechodzi bez echa, chcesz wykorzystać Twoje doświadczenie i przy okazji rozwijać wewnątrz struktur firmy z aspiracjami międzynarodowymi - zaaplikuj!

  • Jeśli chcesz pracować w oparciu o kontrakt B2B, mieć pracę w 100% zdalną oraz elastyczne godziny pracy - ta oferta jest dla Ciebie!

  • Zaaplikuj i porozmawiaj z nami aby poznać naszego klienta, od którego dowiesz się jak bardzo ciekawe wyzwania Cię czekają :)

Nasze wymagania

  • Tworzenie i rozwój warstwy back-end’owej aplikacji.

  • Wsparcie analityczne podczas przygotowywania koncepcji rozwiązania usługi opartej o rozwijany system.

  • Dbanie o wysoką jakość kodu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Dostęp do Manning Live Book

  • Dostęp do Pluralsight

  • International projects

  • Dostęp do Udemy

  • Flat structure

  • Small teams

People Trust is built by practitioners aware that only working on an interesting project brings the right effect.

Our team mates work on the state-of-the-art technologies for sectors like finance, energy, IT services or consulting.

We value long-term relationships and we help in shaping path of your career.

Przewiń do profilu firmy