Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Remote PHP - Magento Developer

ECOMHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

12 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Magento

  • Git

  • MySQL

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Rest

  • Javascript

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy specjalisty/specjalistki na pozycję mid Magento/PHP dev. (ze specjalizacją fullstack lub backend).

Jesteśmy software housem specjalizującym się w e-commerce. Realizujemy duże projekty (moda, technologia, retail), ale stawiamy też na budowę i rozwój własnych produktów w oparciu o Magento/PHP, Python/Django oraz Vue.js. Idziemy w kierunku mikrousług i rozwoju headless. Przykładowy projekt Magento 2 + headless: www.kubotastore.pl.

Jeżeli obok PHP chcesz rozwijać się w kierunku innych technologii np. Python, pomożemy w tym zakresie zapewniając szkolenia i projekty.

Współpraca ze specjalistami UX/UI, dev-ops oraz PM znających specyfikę Magento.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa rozwiązań na bazie Magento 2 (w tym dedykowanych modułów),

  • Rozwój oraz utrzymanie wdrożonych systemów Magento 2,

  • Estymacja i implementacja wymagań funkcjonalnych,

  • Realizacja integracji z systemami zewnętrznymi (np. marketing automation, ERP),

  • Rozwój architektury IT Magento 2 opartej o ‘composable commerce’,

  • Współpraca z developerami Python/Django oraz Vue.js,

  • Udział w spotkaniach zespołu projektowego.

Nasze wymagania

  • Znajomość: PHP, Magento, Git, MySQL

  • RabbitMQ, Rest, Javascript

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • Język rekrutacji: Polski,

  • Start ASAP,

  • Stała długość kontraktu,

  • Płatny urlop dla: B2B,

  • Praca w pełnym wymiarze,

  • Praca w pełni zdalna,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Brak podróży służbowych,

  • Głównie nowe funkcjonalności

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Metodologia

  • QA manager: Tak

  • Tester(s): Tak

  • Agile management: Agile

  • Issue tracking tool: Redmine

  • Knowledge repository: GitHub, GitLab

  • Code reviews: Bitbucket

  • Version control system: GIT

  • Build server: Jenkins