Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Remote Senior PHP Developer

Lex4you O firmie

9 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współprojektowanie nowoczesnej architektury systemu CRM

  • migracja istniejącego CRM do nowej architektury

  • rozbudowa i tworzenie nowych funkcjonalności w aplikacjach biznesowych

  • usprawnianie i utrzymanie systemu CRM

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP 7.4 / 8 (OOP)

  • znajomość frameworka Symfony 4/5 oraz PostgreSQL, pgSQL

  • dobre obeznanie we wzorcach projektowych

  • umiejętności tworzenia SOLIDnego kodu

  • znajomość systemów kolejkowania (np. RabbitMQ)

  • doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji GIT

  • wiedza dotycząca procesu CI/CD

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu CRM, w tym w wysokodostępnej i wydajnej architekturze

  • CQRS, event sourcing

  • znajomość React lub Angular

  • doświadczenie w pracy z Dockerem

To oferujemy

  • pracę w SCRUMie (Azure Boards)

  • formę zatrudnienia B2B

  • świetną atmosferę w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • brak korporacyjnych barier i procedur

Lex4you

Czy chciałbyś w swoim CV napisać: Byłem jednym z pierwszych developerów Netflixa? Niestety to niemożliwe.

Możesz natomiast dołączyć do grupy entuzjastów, którzy tworzą lex4you.pl, innowacyjny serwis ekspercki, funkcjonujący w modelu subskrypcyjnym. Od ponad roku Lex4you rewolucjonizuje rynek szkoleniowy w Polsce.

Rozwijamy się dynamiczne i szukamy kreatywnych zapaleńców mających ambicję stworzyć coś nowego i wyjątkowego. To niepowtarzalna okazja, abyś zaangażował się w perspektywiczny, będący na początkowym etapie rozwoju projekt.

Dołącz do nas i rozpocznij przygodę życia…

Przewiń do profilu firmy