Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rental, Used & New Machines Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 17.04.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. to jedyny w Polsce autoryzowany dystrybutor maszyn budowlanych CATERPILLAR®. Zatrudnia ponad 300 osób na terenie całego kraju. Firma jest przodującym Dystrybutorem sprzętu budowlanego oraz górniczego. Oferuje także szeroką ofertę powiązanych usług. Przez 90 lat ciągłego rozwoju Bergerat Monnoyer zdołał osiągnąć sukces na każdym kontynencie. Aby kontynuować swój szybki rozwój poszukuje Kandydata na stanowisko:

    (RUN MANAGER)
    nr ref.: 2081/RUN/2015

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej
    • Ciągłe ulepszanie działań (procesu administrowania, raportowania)
    • Dostarczanie ofert oraz ustalanie wycen
    • Badania rynku, analiza sprzedaży
    • Odpowiedzialność za zakup sprzętu
    • Dbanie o promocję produktów i wizerunek Firmy
    • Przygotowywanie budżetu oraz planu zakupu maszyn
    • Zarządzanie zespołem

    Wymagania wobec Kandydata:

    • Minimum trzy letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w sprzedaży B2B w branży technicznej
    • Biegła znajomość języka angielskiego, (znajomość jęz. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość rynku dystrybucji maszyn
    • Zarządzanie budżetem i sprzedażą
    • Zdolność strategicznego myślenia

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Ambitne zadania i ciekawe wyzwania
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z klauzulą poufności i zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości za pomocą: