Oferta pracy

Repacking Junior Manager PL&BAL

Unilever Polska Sp. z o.o.

  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Background:

Szybko zmieniająca się rzeczywistość i nowe wymagania rynku leżą u podstaw obecnego łańcucha dostaw. W tym środowisku przepakowywanie jest niezbędnym i rozwijającym się obszarem zapewniającym przewagę konkurencyjną i przyspieszający wzrost kanału/klienta.

Główny cel pracy:

Celem tej roli jest skuteczne reagowanie na obecny i przyszły stan wymagań rynkowych zarówno z perspektywy operacyjnej, jak i kosztowej. Zapewnienie światowej klasy projektu procesu i solidnego wykonania jest podstawą realizacji celów MSO. Niezbędne jest nastawienie na ciągłe doskonalenie i sprawność w kierowaniu bieżącymi oczekiwaniami rynku i zarządzaniu nimi. Kierowanie rozwojem ludzi poprzez wzmacnianie i podnoszenie umiejętności w celu zapewnienia odpowiednich talentów.

Kluczowe obowiązki:

• Prowadzić i rozwijać zespół operacji przepakowywania

• Upewnij się, że obowiązują wszystkie standardy Unilever QA / SHE

• Pełnienie roli partnera biznesowego organizacji MSO (oddziały CD,CCD,BB,CCBT, SCh)

• Pełnienie funkcji lidera przepakowywania w społeczności wewnętrznej i zewnętrznej

• Efektywna współpraca z partnerami strategicznymi w zakresie operacji przepakowywania i powiązanych obszarów

• Zwiększanie wydajności, usprawnienia i automatyzacja procesów i operacji

• Reprezentowanie MSO Polski i krajów bałtyckich w projektach lokalnych i regionalnych

• Prowadzenie i udział w dyskusjach przetargowych

• Właściciel budżetu

• Dostarczanie kluczowych wskaźników wydajności

Nasze wymagania

  • People leader

  • Strong analytical skills

  • Strong multitasking skills

  • Good communication skills

  • Continuous improvement mindset

  • Agility and flexibility

  • Fluent English

  • Experience in other areas of Supply Chain

  • Knowledge at proficient level of SAP, Excel and Office tools

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bringing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Przewiń do profilu firmy