Reporter

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radio Plus

    Przeboje z nutą nostalgii. Ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy.

    poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Reporter
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie materiałów reporterskich;
    • Przygotowywanie i prezentacja dzienników informacyjnych;
    • Dbanie o ich poprawność merytoryczną oraz prezentowanie ich w ciekawy i profesjonalny sposób;
    • Uczestniczenie w wydarzeniach na terenie Bydgoszczy i okolic.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy reporterskiej oraz prezentowania wiadomości;
    • Dobrego głosu i dykcji;
    • Orientacji w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim lokalnych;
    • Kreatywności oraz umiejętności ciekawego zaprezentowania tematów;
    • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego (stylistyki, ortografii, interpunkcji);
    • Umiejętności pracy w zespole;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia;
    • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
    • Opiekę medyczną.

    Prosimy o przesłanie CV oraz przykładowego materiału reporterskiego i demo głosu.

    Oferty bez dołączonych nagrań nie będą rozpatrywane.

    bottom