Oferta pracy

Reporter - Radio Plus

Eurozet Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów reporterskich;

  • przygotowywanie i prezentacja dzienników informacyjnych;

  • przygotowywanie i publikacja informacji na www;

  • dbanie o ich poprawność merytoryczną oraz prezentowanie ich w ciekawy i profesjonalny sposób;

  • uczestniczenie w wydarzeniach na terenie Gdańska i okolic.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy reporterskiej oraz prezentowania wiadomości;

  • dobry głos i dykcja;

  • orientacja w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim lokalnych;

  • kreatywność oraz umiejętność ciekawego zaprezentowania tematów;

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (stylistyki, ortografii, interpunkcji);

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia;

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

  • opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Prosimy o przesłanie CV oraz przykładowego materiału reporterskiego i demo głosu.

Oferty bez dołączonych nagrań nie będą rozpatrywane.

Radio Plus

Przeboje z nutą nostalgii. Ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy.

Przewiń do profilu firmy