Oferta pracy

Reporting Analyst

Devire O firmie

7 00010 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

REPORTING ANALYSTNumer ref.: PL44599

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z obszaru IT/TELCOM poszukujemy kandydata na poniższą pozycję, który wesprze 2-osobowy zespół audytowy.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie audytów finansowych spółki
  • Identyfikacja i wdrażanie ulepszeń w procesach rozliczeniowych
  • Przygotowywanie raportów przy użyciu PowerBI, Sharepoint oraz SQL zarządzanie procesem raportowania w zespole
  • Stała współpraca z Zarządem – raportowanie wyników
  • Bieżący kontakt z kontrahentami
  • Monitorowanie procesów produkcji i operacji rozliczeniowych
  • Identyfikacja odchyleń i podejmowanie działań naprawczych
  • Opracowywanie i rekomendacje praktycznych procedur operacyjnych w rozliczeniach

Wymagany profil kandydata

  • Doświadczenie w audycie/kontrolingu/raportowaniu
  • Zdolności analityczne
  • Proaktywne podejście, kratywność, skrupulatność
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w pracy z SQL- mile widziane, PowerBi i Sharepoint
  • Zaawansowana znajomość środowiskaMS Office (Word / Outlook / PowerPoint / Excel / Access).
  • Doświadczenie w pracy z KPI

Oferta Klienta:

  • Praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Tworzenie nowego zespołu w rozwijającym się dziale
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w księgowości
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne