Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Reporting & Financial Processes Specialist (Big 4 Background)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-10-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Reporting & Financial Processes Specialist (BIG 4 background)
    Warszawa 31105/001

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG z siedzibą w południowej, biznesowej części Warszawy.

    Informacje o kliencie

    Jest to nowo tworzone stanowisko. Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Kierownika Działu Raportowania Grupowego. Z jednej strony przyszły Reporting & Financial Processes Specialist będzie brał aktywny udział w procesach zamknięciowych i raportowych firmy, z drugiej będzie usprawniał istniejące i tworzył nowe procesy i procedury. Poszukujemy osoby, która lubi wychodzić z inicjatywą, jest proaktywna. Bardzo mile widziane jest doświadczenie w pracy projektowej, audycie finansowym (BIG 4 i nie tylko) lub audycie wewnętrznym. Warunkiem koniecznym jest wiedza na temat IFRS i znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. Praca na tym stanowisku wiąże się z podróżami służbowymi (maksymalnie 3-4 dni w ciągu miesiąca).

    Opis stanowiska

    • Optymalizacja i usprawnianie procesów dotyczących: księgowania, tworzenia sprawozdań finansowych, zamknięć cyklicznych
    • Weryfikacja poprawności i zatwierdzanie sprawozdań finansowych
    • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca, współpraca z wewnętrznym SSC
    • Weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności z politykami wewnętrznymi firmy
    • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby kierownika rachunkowości
    • Aktualizacja modeli służących do weryfikacji i naliczania kluczowych rezerw, przygotowywanie rezerw
    • Kontrola procesu rozliczeń między spółkami
    • Współpraca z audytorami zewnętrznymi

    Profil kandydata

    • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale finansowym / audytu lub audycie finansowym (BIG 4 i nie tylko - poziom starszego asystenta / seniora pierwszorocznego).
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Znajomość IFRS
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Mile widziana znajomość SAP
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • Możliwość odbywania podróży służbowych (3-4 dni w ciągu miesiąca; 1 dzień w tygodniu)
    • Proaktywność, wychodzenie z inicjatywą

    Oferujemy

    Nasz Klient oferuję umowę o pracę, pracę przy ciekawych inicjatywach, szeroki pakiet benefitów.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców