Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reporting Specialist

Independent Digital sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz przygotowywał i weryfikował dane dzienne (statystyki),

  • będziesz przygotowywał i sprawdzał poprawność raportów z polskich i zagranicznych serwisów muzycznych,

  • będziesz pracował z dedykowaną aplikacją,

  • będziesz przygotowywał informacje do wyróżnień ZPAV (złote płyty),

  • będziesz przygotowywał niestandardowe raporty dla klientów,

  • będziesz przygotowywał prognozy, raporty i analizy wewnętrzne,

  • będziesz analizował poprawność raportów i ich zgodności z umowami,

  • będziesz sporadycznie przygotowywał zestawienia przelewów i inne zestawienia dla Dz. Finansów,

  • a w późniejszym czasie – będziesz brał udział w negocjacjach umów z serwisami pod kątem finansowym,

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość MS Excela (m.in. tabel przestawnych, Power Query),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

Mile widziane

  • znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (min B1),

  • znajomość VBA, R, SQL

To oferujemy

  • umowę o pracę (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00),

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, która jest liderem w swojej branży w Polsce i dynamicznie rozwija się na rynkach europejskich,

  • pakiet medyczny Medicover / dofinansowanie do pakietu sportowego FitSport/FitProfit,

  • narzędzia potrzebne do pracy: laptop, telefon,

  • pracę zdalną/hybrydową, a dla osób spoza Warszawy – pracę zdalną z zastrzeżeniem, że pierwszy etap wdrożenia (jeden tydzień) odbędziesz stacjonarnie w Warszawie, a później – w razie potrzeby będziesz przyjeżdżał do Stolicy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeżeli:

  • szukasz firmy, z którą będziesz chciał związać się na lata?

  • zależy Ci, aby pracować w perspektywicznej firmie z branży digital?

  • lubisz pracować z raportami, a Excel nie stanowi dla Ciebie żadnej tajemnicy?

  • masz niewielkie doświadczenie lub go nie masz – nic nie szkodzi – wystarczy, że jesteś studentem 4 lub 5 roku kierunków finanse/ekonomia/matematyka lub niedawno ukończyłeś studia,

  • A prócz tego…

  • masz silnie rozwinięte zdolności analityczne, jesteś dokładny i samodzielny?

  • potrafisz logicznie myśleć i wyciągać wnioski a poza tym nie nudzi Cię powtarzalność?

  • To najprawdopodobniej jesteś osobą, której szukamy!

  • Jesteśmy przekonani co do tego, że najwyższa jakość pracy ma ścisły związek z pracowitością i zaangażowaniem pracownika.

Jaki będzie następny krok?

  • wyślij nam aktualne CV, oraz notkę o sobie jeśli ją posiadasz,

  • jeśli pasujesz na to stanowisko i do naszej organizacji – zaprosimy Cię na rozmowę on-Line,

  • ostatni etap rekrutacji to rozmowa z menagerem działu i HR BP (stacjonarnie/on-line).

Independent Digital jest największym w Europie Środkowej niezależnym dystrybutorem treści cyfrowych. Dostarczamy muzykę bezpośrednio do najważniejszych serwisów na świecie, między innymi: Spotify, Apple Music, Amazon Music, Tidal, YouTube Music, Facebook, Deezer, TikTok, Pandora, Tencent. Stworzyliśmy największą w Polsce sieć muzycznych kanałów w serwisie YouTube (multi-channel network). Zajmujemy się także dystrybucją audiobooków.

Firma powstała w 2002 roku w Warszawie, gdzie mieści się jej główna siedziba. Mamy również swoje biura w Berlinie i Paryżu.

Współpracujemy z ponad 1000 artystów, niezależnych wytwórni i instytucji kultury z Polski, Francji, Niemiec, USA, Włoch, Irlandii, Kenii, Ukrainy i innych krajów.

W 2017 roku otrzymaliśmy tytuł „Lidera Przedsiębiorczości”.

Więcej informacji na www.independentdigital.com

Przewiń do profilu firmy