Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Reprezentant Farmaceutyczno-Medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEFROSCH Sp. z o.o.

    LEFROSCH Sp. z o.o., polska firma - producent wysokiej jakości produktów dermokosmetycznych zatrudni reprezentanta terenowego do pracy z aptekami i  lekarzami dermatologami na terenie województwa: lubelskiego

    OPIS STANOWISKA

    Osoba zatrudniona na stanowisku Reprezentanta Medyczno-Farmaceutycznego będzie odpowiedzialna za:

    • realizację planów sprzedażowych na podległym terenie
    • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z lekarzami dermatologami oraz aptekami
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    WYMAGANIA

    • wykształcenie: min. licencjat
    • miejsce zamieszkania: Lublin (lub najbliższe okolice)
    • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
    • wysoka kultura osobista
    • ponadprzeciętny dar nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi
    • zaangażowanie w powierzone zadania
    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane)

    OFERUJEMY

    • niezbędne narzędzia do pracy
    • umowę o pracę
    • przyzwoite wynagrodzenie za efektywną pracę
    • system szkoleń
    • wsparcie na wszystkich etapach zatrudnienia
    • dodatkowe ubezpieczenie

    Aplikacje (CV z aktualnym zdjęciem wraz z podaniem oczekiwań finansowych netto)
    prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikuj.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.