Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant Farmaceutyczny

L'OréalO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie i budowanie marek Beauty na rynku farmaceutycznym.

  • Realizacja celów biznesowych.

  • Rozwijanie oraz poszerzanie kanałów dystrybucji.

  • Motywowanie i edukacja personelu sprzedażowego.

  • Dbanie o ekspozycję produktów w aptekach.

  • Budowanie długotrwałych i efektywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do wykonywania powierzonych zadań wymagających dużej aktywności w terenie.

  • Budujesz długofalowe relacje z partnerami biznesowymi.

  • Jesteś zorientowany na osiąganie celu.

  • Posiadasz zdolność dobrej organizacji pracy, analitycznego myślenia oraz planowania.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy.

  • Potrafisz bardzo dobrze obsługiwać pakiet MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadach Umowy o pracę na zastępstwo.

  • Praca z rozpoznawalnymi na całym świecie markami.

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko, w firmie będącej liderem na rynku kosmetycznym.

  • Zróżnicowane możliwości rozwoju.

  • Narzędzia pracy takie jak: telefon, tablet, samochód służbowy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla najbliższych, ubezpieczanie na życie indywidualne i grupowe, dodatkowy fundusz emerytalny, karta sportowa, zniżki na produkty firmowe, paczki okolicznościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • ubezpieczenie NNW dla pracownika i dzieci

  • platforma benefitowa Worksmile

  • szkolenia, e-learningi, webinary

  • L’Oreal FIT – program zachęcający do zdrowego stylu życia

  • inicjatywy wellbeingowe

  • akcjonariat pracowniczy

  • dofinansowanie okularów

  • ubezpieczenie w trakcie podróży służbowych zagranicę

L'Oréal

Grupa L'Oréal jest światowym liderem w dziedzinie piękna i pionierem w świecie technologii kosmetycznych, zatrudniającym 86 tys. pracowników w 150 krajach na pięciu kontynentach.

Nasze 36 międzynarodowych marek jest podzielonych na cztery unikalne Dywizje: Produkty Luksusowe, Produkty Konsumenckie, Kosmetyki Aktywne i Produkty Profesjonalne. Są to Kiehl's, Lancôme, Giorgio Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauté, Ralph Lauren, Clarisonic, Maybelline New York, Essie, Kérastase, IT Cosmetics, Prada Beauty, Biotherm, Shu Uemura, Viktor&Rolf, Maison Martin Margiela, Urban Decay, Redken, Vichy, La Roche-Posay, Diesel, Garnier, L'Oréal Paris i inne.

Od ponad wieku L’Oréal poświęca się wyłącznie jednemu biznesowi: pięknu. Chcemy dawać piękno wszystkim ludziom. Naszym celem jest zdobycie kolejnego miliarda konsumentów na całym świecie poprzez innowacje i tworzenie produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które spełniają nieskończoną różnorodność ich potrzeb i pragnień związanych z urodą.

To o nas… teraz co z tobą? Jesteś zmotywowany i gotowy na wyzwanie! Pasjonujesz się stawianiem najlepszych dla siebie kroków by iść do przodu, ale nie boisz się też ponieść porażki. Uwielbiasz się uczyć, rozwijać i wywierać wpływ na świat. Możesz być stażystą lub pracować na wyższym stanowisku. Zawsze szukamy nowych osób do naszego zespołu.

Jeśli jesteś gotowy, aby przejąć kontrolę nad swoją karierą i dołączyć do nas, dzieli Cię od tego tylko jedno kliknięcie: https://careers.loreal.com/

Jeśli jesteś zainteresowany naszym dążeniem do zdobycia następnego miliarda konsumentów, śledź nasze ogłoszenia tutaj oraz odwiedź naszą stronę LOreal.com aby uzyskać informacje o naszej działalności, kulturze oraz wskazówki, jak dołączyć do nas, aby kształtować przyszłość piękna.

Swoboda przekraczania granic, oto piękno L’Oréal.

Przewiń do profilu firmy

Ponadto jesteś:

  • Sobą — jesteś prawdziwy. I jesteś wierny sobie. Cenimy i celebrujemy różnorodność, abyś bez względu na to, kim jesteś, czuł się jak w domu.

  • Przedsiębiorczy — każdego dnia dostrzegasz okazje do wstrząsania sprawami i zmieniania świata na lepsze.

  • Rządny przygody — podejmiesz wyzwania i zmierzysz się z nimi z energią, zapałem i uśmiechem na twarzy.

  • Tylko człowiekiem — czasem nawalisz, ale nie boisz się porażki, ponieważ jesteś wystarczająco mądry, aby uczyć się na błędach.

  • Jeden z gangu — nawet jeśli jesteś Supermanem lub Wonder Woman, wiesz, że członkowie zespołu to prawdziwi bohaterowie. My też to wiemy.