Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant Farmaceutyczny

MedicaLine

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obszar pracy: woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie

  • Praca z produktami lidera w kategorii suplementów diety w Polsce: Aliness, Avitale, Liposol, Probiobalance, GeoNaturals

  • Aktywne pozyskiwanie, budowanie bazy klientów oraz obsługę aktualnych, na powierzonym regionie - ziel-med., dietetycy, sklepy z odżywkami i suplementami diety

  • Odpowiedzialność za nawiązywanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na powierzonym terenie

  • Prowadzenie szkoleń produktowych (nowe produkty, wartość dodana produktu)

  • Realizowanie planów sprzedażowych i zadaniowych na powierzonym terenie

  • Praca zgodna z przyjętą polityką i standardami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy ze sklepami zielarsko-medycznymi, suplementami diety, odżywkami, dietetykami mile widziane

  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientami, opartych o rzetelność i wiedzę merytoryczną

  • Kreatywność, zorientowanie na sukces, pozytywne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Wysoki poziom motywacji oraz chęć samodoskonalenia się

  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

  • Uczciwość i rzetelność w codziennej współpracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziana osoba interesująca się zdrową dietą, suplementacją, lubiąca aktywność fizyczną

To oferujemy

  • Uczestnictwo w budowaniu nowoczesnej organizacji i ciekawego portfela produktowego,

  • Oferta wysokiej jakości produktów, stale rozwijana,

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole doświadczonych ekspertów, w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej,

  • Wsparcie na każdym etapie realizacji założonych zadań,

  • Możliwość realnego awansu zawodowego w młodej i szybko rozwijającej się firmie,

  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

O nas

Medicaline to bardzo szybko rozwijający się polski producent, wysokiej jakości naturalnych suplementów diety oraz ekologicznej żywności.