Logo Pracuj.pl

Reprezentant Handlowy

GRUPA NEUCAO firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o rozwój i relacje z aptekami,
  • rozwijanie i realizowanie sprzedaży hurtowej na powierzonym terenie (województwo Śląskie, a dokładniej za Katowice, Chorzów, Zabrze i Rudę Śląską),
  • pozyskiwanie aptek do programów partnerskich,
  • rozwój współpracy w ramach programów partnerskich,
  • wspieranie aptek w zakresie realizacji ustaleń wynikających ze współpracy.

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji,
  • dobra organizacji czasu pracy i systematyczność,
  • umiejętność efektywnego stosowania technik negocjacji i obsługi klienta,
  • konsekwencja w realizacji założonych celów,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • czynne prawa jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Excel,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (doświadczenie w branży FMCG lub - farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • atmosferę motywującą do działania - pasuje do nas powiedzenie, że jesteśmy profesjonalni, ale nieformalni :),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- umowa na zastępstwo,
  • rzetelne wdrożenie, po którym będziesz czuł się pewnie w codziennej pracy. Nie chcemy rzucać Cię na głęboką wodę - zaprosimy Cię na przemyślaną, zaplanowaną i dobrze zorganizowaną adaptację,
  • możliwość rozwoju osobistego - szkolenia wewnętrzne i praca z trenerem sprzedaży,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań, w tym laptop, telefon komórkowy oraz auto (również do użytku własnego),
  • możliwość udziału w dodatkowych akcjach dla najlepszych - nagrody kwartalne i roczne, nagrody zespołowe, wycieczka zagraniczna,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, karta sportowa, a także szeroki wachlarz ofert dostępnych na dedykowanej platformie,
  • środowisko pracy doceniane przez pracowników - mamy certyfikat Great Place to Work,
  • stabilna firma od ponad 30 lat działająca na rynku ochrony zdrowia i największa spółka giełdowa w województwie kujawsko-pomorskim notowana na WIG40.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Reprezentant Handlowy, Chorzów