Oferta pracy

Reprezentant Handlowy

GRUPA NEUCA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Dołączając do naszego zespołu będziesz:

• budował długotrwałe relacje i podtrzymywał kontakt z obecnymi Klientami firmy,

• pozyskiwał nowych klientów do naszych programów partnerskich oraz rozwijał przypisany portfel klientów na terenie województwa dolnośląskiego (powiaty: kamiennogórski, jeleniogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki),

• wspierał, pomagał i doradzał klientom w kwestiach związanych z funkcjonowaniem apteki,

• zbierał od klientów informację zwrotną dotyczącą oferty,

• dbał o realizację planów sprzedaży (do tego niezbędna będzie bieżąca analiza i raportowanie wyników).

Nasze wymagania

Chcielibyśmy zaprosić do zespołu osobę, która:

• ma łatwość nawiązywania kontaktów i potrafi dbać o długofalowe relacje z klientem,

• dobrze organizuje swój czas pracy i jest systematyczna,

• wie, że jej mocną stroną są negocjacje i obsługa klienta,

• realizację założonych celów ma zawsze na liście priorytetów,

• lubi i potrafi wyciągać wnioski do dalszego działania na podstawie danych z raportów w Excelu,

• miała okazję pracować w sprzedaży bezpośredniej (branża FMCG lub farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem),

• posiada czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań, w tym auto, laptop i telefon komórkowy

  • przejrzyste ścieżki kariery

  • możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych

  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie