Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant Handlowy ds. Fotowoltaiki i OZE

ATELIER FRAIS PIOTR KOZŁOWSKIO firmie

5 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin, Biała Podlaska, Chełm

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma EPG

działa w branży odnawialnych źródeł energii. Tworzy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla odbiorców indywidualnych oraz firm.

Przyczyniamy się do obniżania kosztów energii elektrycznej dla naszych Klientów, a także zapewniamy niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.

Zapewniamy kompleksową obsługę:

od zaprojektowania systemu, poprzez dostarczanie urządzeń, po ich instalację oraz przyłączenie do sieci. Systemy EPG projektowane są na dziesięciolecia, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek. Produkując energię z odnawialnych źródeł, przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

Pozostawmy przyszłym pokoleniom czystą Ziemię!

OPIS STANOWISKA

Posada Reprezentanta Handlowego w EPG to jedno z kluczowych stanowisk w Firmie. To odpowiedzialna osoba potrafiąca zarządzać swoim czasem. To osoba mająca charyzmę oraz ambicję podążania wytyczoną ścieżką kariery. To osoba mająca doświadczenie w sprzedaży D2D, B2B itp., osiągająca w tej dziedzinie sukcesy i umiejąca przekazać swoje umiejętności innym. To bardzo ważna osoba, o którą Firma szczególnie dba, troszczy się i udziela wszelkiej pomocy takiej jak umawianie spotkań poprzez własne call center

Szukamy ambitnych Handlowców, od których będziemy wymagać wysiłku. którym równocześnie zapewniamy świetne warunki finansowe. Ścieżki kariery w firmie EPG są otwarte.

WYMAGANIA

  • umiejętności handlowe, sprzedażowe, mile widziana umiejętność budowania zespołów sprzedażowych*
  • umiejętność organizowania własnej pracy, sumienności, pracowitości i zaangażowania
  • zaawansowane zdolności interpersonalne
  • umiejętność samodzielnego wyznaczania celów i realizacji planów sprzedażowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (nawiązywania kontaktu, prowadzenia rozmowy, kultura osobista
  • ambicji i gotowości do ciężkiej pracy za doskonałe wynagrodzenie
  • *mile widziani całe zespoły sprzedażowe

OFERUJEMY

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • własne call center
  • aktywne, rzetelne i umówione leady
  • możliwość awansu i jasno zarysowana ścieżka kariery
  • ogólnopolską skalę działania
  • rozwój, szkolenia merytoryczne i motywacyjne, wyzwania i narzędzia do realizacji zadań
  • dobrą atmosferę, fajny zespół, nowoczesny i solidny produkt
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

Ogłoszenie archiwalne