Oferta pracy

Reprezentant Handlowy ds. Kluczowych Klientów

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie zamówień i ustalanie wielkości dostaw produktów

  • regularne wizyty u klientów i wdrażanie wynegocjowanych ustaleń

  • planowanie i organizacja promocji lokalnych oraz wdrażanie promocji centralnych

  • realizacja okresowych planów sprzedaży

  • wprowadzanie nowych produktów

  • zapewnienie najwyższych standardów merchandisingu w obsługiwanych punktach sprzedaży kanału nowoczesnego

  • monitoring cen i działań konkurencji

  • współpraca z klientami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży FMCG (mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów w kanale nowoczesnym)

  • wiedza z zakresu różnorodnych technik sprzedaży

  • znajomość podstawowych zasad poprawnego merchandisingu

  • sprawnie poruszasz się w MS Office lub Google Workspace

  • prawo jazdy kat. B i umiejętność jeżdżenia samochodem

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i otwartość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność samodzielnego działania i dokładność i systematyczność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • narzędzia niezbędne do efektywnej realizacji zadań (samochód, tablet, telefon)

  • prywatną opiekę medyczną

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy