Logo Pracuj.pl

Reprezentant Handlowy

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych VOLVO
  • Finansowanie fabryczne oraz sprzedaż systemów telematycznych, kontraktów serwisowych i szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy
  • Ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych

Nasze wymagania

  • wysoki poziomem zaangażowania i samodzielności
  • orientacja na cele
  • metodyczność w wyszukiwaniu nowych Klientów
  • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • chęć nauki i sukcesu w sprzedaży
  • umiejętność dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji
  • naturalne predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi
  • umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży
  • znajomość branży motoryzacyjnej i doświadczenia w sprzedaży

To oferujemy

  • Praca na tym stanowisku zapewni Ci perspektywy rozwoju w organizacji sprzedaży. Jeśli jesteś spoza branży, wprowadzimy Cię w zagadnienia związane z samochodami ciężarowymi i transportem samochodowym. Twój bezpośredni przełożony będzie Cię wspierał w rozwoju.
  • Damy Ci narzędzia wspomagające sprzedaż pojazdów oraz usług dodatkowych.
  • Zagwarantujemy Ci podstawę i wysoce motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych oraz wszystkich produktów miękkich (finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych), jak również narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa oraz opiekę medyczną w Medicover.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Przyślij do nas swoje CV!

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o VOLVO Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Volvo Polska Sp. z o.o.

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Aktualne oferty pracodawcy
135278BR

Reprezentant Handlowy, Ełk