Logo Pracuj.pl

Reprezentant Handlowy (K/M)

Amiblu Poland Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad portfelem Klientów firmy w podległym regionie zgodnie ze standardami Compliance;
  • Realizacja założonego, indywidualnego budżetu sprzedaży;
  • Aktywne promowanie produktów Amiblu w podległym regionie;
  • Monitorowanie rynku i rekomendowanie nowatorskich strategii działań handlowych;
  • Udział w targach i konferencjach;
  • Bieżące raportowanie wyników do Dyrektora Sprzedaży;

Nasze wymagania

  • Ukończonych studiów technicznych;
  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży rozwiązań technicznych – przemysłowych;
  • Proaktywnego nastawienia do wykonywanej pracy;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności handlowych;
  • Umiejętności pracy przy kilku projektach jednocześnie;
  • Gotowości do częstych podróży;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość SAP;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy oparty o realizację celów sprzedażowych;
  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające a także rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach dodatkowych;
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie współpracowników;
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED;
  • Pakiet socjalny;
  • Dodatkowy dzień wolny - płatny;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Amiblu Poland Sp. z o.o.

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Reprezentant Handlowy (K/M), śląskie