Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant Handlowy - pojazdy gamy ciężkiej

Iveco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • E30 58, Aleja Katowicka 70, aleja Wyścigowa 6

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa agencyjna
  • Specjalista

IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych. Szeroki asortyment produktów marki obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych. Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo wypełnia segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton stanowią IVECO S-WAY do zastosowań w transporcie dalekobieżnym, IVECO Stralis X-WAY dedykowany min. do zadań komunalnych i budowlanych na drogach utwardzonych oraz w lekkich warunkach terenowych. Gamę dopełnia IVECO Trakker przeznaczony do zadań budowlanych oraz eksploatacji poza drogami utwardzonymi. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd Iveco.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna sprzedaż pojazdów nowych, na powierzonym terenie

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Regularna praca w systemie CRM
  • Promocja i skuteczne wprowadzanie nowych produktów oraz rozwiązań (w tym pojazdów z napędem alternatywnym)
  • Sprzedaż dodatkowych usług jak kontrakty serwisowo-naprawcze, usługi telematyczne, finansowanie czy ubezpieczenie
  • Opracowanie niezbędnej dokumentacji handlowej
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu prognoz sprzedaży
  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań z klientami, negocjacji oraz eventów branżowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Gotowości do samodzielnej współpracy z klientami,
  • Znajomości rynku transportowego
  • Orientacji na cel popartej dotychczasowymi wynikami,
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych,
  • Dokładności i systematyczności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań do wykonania,
  • Zdolności analitycznych,
  • Prawa jazdy kat. B (mile widziane C, C+E)

Wybranemu kandydatowi zapewnimy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę agencyjną
  • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku
  • Ambitne zadania oraz profesjonalną i partnerską atmosferę w zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, tablet)
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do pracy z 21 biur zlokalizowanych w Polsce
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kurs języka angielskiego

Ogłoszenie archiwalne