Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant handlowy

Norgips Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie sprzedaży w Segmencie Profi

  • Organizowanie sieci sprzedaży

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Raportowanie, analizowanie i planowanie sprzedaży

  • Profesjonalna współpraca z partnerami handlowymi

  • Obszar działania: województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie i północna część województwa wielkopolskiego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • Doświadczenie w branży sprzedaży materiałów budowlanych

  • Znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowy relacji z klientami

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość Microsoft Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do pracy w terenie (samochód, laptop,)

  • Pakiet opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Norgips Sp. z o.o.

Europejski lider w budownictwie

Jesteśmy jedną z czołowych, globalnych, międzynarodowych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie

www.norgips.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w terminie do dnia 21.05.2021r. za pomocą przycisku APLIKUJ.