Oferta pracy

Reprezentant Handlowy

JBS OPTIMA sp. z o.o. s.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

JBS OPTIMA sp. z o.o. s. k. – oficjalny dystrybutor
 prestiżowej marki MOROCCANOIL,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

REPREZENTANTA HANDLOWEGO MOROCCANOIL
Jeżeli szukasz organizacji, która stawia na człowieka, dając jednocześnie możliwość rozwoju i brania czynnego udziału w kształtowaniu nowych rozwiązań,
to właśnie nasza firma jest dla Ciebie.

Jako oficjalny dystrybutor prestiżowej marki premium, kreujemy nowe trendy w branży.

Opis stanowiska:

  • współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)
  • realizacja planów sprzedażowych w tym kontrola należności
  • utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji
  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe, mile widziane w profesjonalnej branży fryzjerskiej
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania celów
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • obsługa programów MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • motywacyjny system wynagrodzenia i gradacji
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i awansu
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

To od Ciebie zależy, gdzie będziemy razem w przyszłości.

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny 09.10.2020.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy