Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant Handlowy

Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o., sp. kom.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 9008 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5007 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czym będziesz się zajmować? Twoją aktywność potrzebujemy w takich obszarach:

  • Obsługa i konsulting klientów, którzy już pracują z nami

  • Poszukiwanie nowych klientów z pasją we fryzjerstwie

  • Promowanie i sprzedaż Brandów, które dystrybuujemy

  • Organizowanie szkoleń i spotkań branżowych na obsługiwanym terenie

  • Realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Czego się od Ciebie spodziewamy? Świetnie będzie jeśli dysponujesz:

  • Umiejętnościami kształtowania długotrwałych relacji z klientami poprzez budowanie świetnego wizerunku firmy

  • Determinacją w podejmowanych działaniach

  • Dobrymi umiejętnościami negocjacyjnymi

  • Motywacją do pracy i chęcią osiągania celów oraz kreatywnością w działaniach

  • Dobrą organizacją swoich działań

  • Doświadczeniem w sprzedaży, choć zapewne wiele możemy Ci jeszcze pokazać

  • Znajomością branży choć jest to raczej miły dodatek niż wymóg :)

To oferujemy

  • Co na pewno od nas otrzymasz? W zamian za Twoje zaangażowanie w nasz rozwój otrzymasz:

  • Wynagrodzenie podzielone na podstawę i atrakcyjne oraz osiągalne premie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Samochód służbowy + telefon służbowy

  • i nie mniej istotne, Świetną atmosferę