Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Reprezentant Kancelarii

  • Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, podkarpackie
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszą misją jest otoczenie kompleksową opieką prawną osoby poszkodowane w wypadkach.
    Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Rzetelności oraz Eurocertyfikatem za działanie etyczne, profesjonalne i transparentne w obrocie gospodarczym.

    W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych pracowników na stanowisko
    Lokalizacja: teren woj. podkarpackiego

    Zakres obowiązków:

    • aktywne docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i zdarzeniach losowych
    • fachowe i rzetelne doradztwo w zakresie oferowanych usług
    • podpisywanie umów i pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji
    • współpraca z Klientami oraz lokalnymi organizacjami w celu promocji misji firmy
    • dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klienta

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta
    • gotowości do pracy w terenie
    • umiejętności organizacji pracy własnej
    • samodzielności w działaniu
    • zaangażowania i rzetelności w stosunku do wyznaczonych zadań
    • mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, nieruchomości, finansów
    • mile widziana znajomość lokalnych społeczności
    • prawo jazdy nie wymagane, ale mile widziane

    Zapewniamy:

    • po okresie próbnym umowy o pracę
    • bardzo duże wsparcie Centrali w pozyskiwaniu klientów !!!
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
    • zaliczki od każdej podpisanej umowy
    • brak narzuconych planów sprzedaży
    • nienormowany czas pracy – Ty decydujesz ile zarobisz
    • brak regionalizacji działania
    • bezpłatny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz poszerzających kompetencje
    • materiały promocyjne, marketingowe
    • możliwość budowania własnego zespołu doradców
    • zdrową atmosferę pracy

    Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i mającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    Chcesz pomagać innym i jednocześnie robić coś dla siebie. Koniecznie dołącz do naszego zespołu!

    Czekamy na Twoje CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dodanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".