Oferta pracy

Reprezentant Logistyki Produkcji

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Działania operacyjne we współpracy z zewnętrznym usługodawcą logistycznym.
  • Koordynacja codziennego zaopatrzenia linii produkcyjnych w materiały realizowanego przez firmę zewnętrzną.
  • Monitoring poprawności zaopatrzenia linii produkcyjnych.
  • Aktywne działanie w przypadku braku części/nieprawidłowych części, wyszukiwanie części w systemie/magazynie.
  • Korygowanie, sprawdzanie danych w systemie SAP.
  • W początkowej fazie przyjmowanie i ewidencja wyposażenia działu logistyki.
  • Kontrola i optymalizacja procesów logistycznych - monitorowanie logistyki produkcji i podejmowanie działań w przypadku “bottlenecks”, poszukiwanie możliwości udoskonalenia bieżących procesów  (Continuous Improvement Process).
  • Monitorowanie / pomoc zewnętrznemu operatorowi logistycznemu - kontrola wskaźników (KPI), pomiar pracy zewnętrznego operatora logistycznego, monitorowanie dostaw części na linie produkcyjne realizowane przez zewnętrznego dostawcę logistycznego na danej zmianie.

Wymagania:

  • Wykształcenie: preferowane min. średnie lub wyższe.
  • Kilkuletnie doświadczenia w obszarze logistyki, magazynowania.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych- mile widziane
  • Znajomość języków: polski i komunikatywny angielski.
  • Obsługa komputera: MS Office, ogólne doświadczenie w obsłudze program WMS- mile widziane.
  • Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie.
  • Samodyscyplina, proaktywność, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DODATEK RELOKACYJNY
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy