Logo Pracuj.pl

Reprezentant Marek Sportowych

LARIX Janusz Pieła Sp. S.K.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów,
  • prowadzenie prezentacji i na ich podstawie zbieranie zamówień,
  • prowadzenie szkoleń produktowych,
  • będziesz pracował na terenie kilku województw m.in. śląskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie,
  • ściąganie należności,
  • współtworzenie kolekcji produktów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, bądź Reprezentanta Marki,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji,
  • dyspozycyjność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy i świetna obsługi komputera,
  • prawny charakter,
  • skoncentrowanie działań na rezultat,
  • autentyczne zainteresowanie sportem,
  • prawo jazdy kat. B (z min trzyletnim doświadczeniem).

To oferujemy

  • interesujący zakres działania,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • swobodę w osiąganiu rezultatów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w gronie pasjonatów sportu.

Jeżeli:

  • Jesteś pasjonatem sportu,
  • Interesują Cię sporty zimowe, jazda na rowerze, rolkach, bądź bieganie,
  • Wyróżnia Cię dobra prezencja, zaangażowanie oraz wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe…
  • …..to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji na poniższe ogłoszenie…

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LARIX Janusz Pieła Sp. S.K.A.

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Silvini, Protest, Reima. Właściciel marki Viking.

Reprezentant Marek Sportowych, Wrocław