Logo Pracuj.pl

Reprezentant Marki

OEX Cursor S.A.O firmie

24,00–50,00
brutto / godz.
  • Zambrów
    Zambrów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta
  • budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu, e-papierosy, saszetki nikotynowe)

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność minimum 15 akcji w miesiącu po 5 h (w tym weekendy)
  • przebojowość, energiczność i otwartość na nowe doświadczenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi
  • pełnoletność

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie – 24 – 50 zł brutto/h
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty – 5 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników sprzedażowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu tak abyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne zajęcia i obowiązki
  • profesjonalne szkolenie w zakresie prezentowanego produktu – wszystkiego Cię nauczymy
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • bardzo miłą atmosferę pracy oraz możliwości awansu w strukturach firmy
  • stałą opiekę i wsparcie koordynatora projektu

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • konkursy wewnętrzne
  • profesjonalne szkolenie
  • karta Multisport

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Od ponad 20 lat prężnie działamy na rynku współpracując z największymi markami. Cenimy ludzi z pasją, lubiących aktywnie uczestniczyć w licznych projektach i nie stroniących od ambitnych wyzwań.

Obecnie z naszym Klientem British American Tobacco, wiodącym koncernem tytoniowym, budujemy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników. Szukamy osób do długofalowej współpracy na stanowisko Reprezentant Marki, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktu, budowanie wizerunku marki oraz aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę!

Reprezentant Marki, Zambrów