Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Reprezentant Medyczno-Farmaceutyczny

LEFROSCH Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0004 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem medycznym oraz farmaceutycznym

  • Promowanie produktów wśród lekarzy dermatologów oraz wśród farmaceutów

  • Organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji produktowych w środowisku lekarskim i farmaceutycznym

  • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów

  • Planowanie i raportowanie działań

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie - minimum licencjat

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Entuzjazm, kreatywność i komunikatywność

  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań

  • Zdolność budowania skutecznych relacji w środowisku medycznym

  • Dyspozycyjność i wysoka motywacja w realizacji założonych celów i zadań

  • Zdolność do prowadzenia prezentacji grupowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Dodatkowym, istotnym atutem będzie doświadczenie w pracy z aptekami i sieciami aptecznymi

  • Mile widziana znajomość programu FarmaProm.pl i Aplikacja Mobilna FarmaProm

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (możliwość wyboru przez Kandydata)

  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń wdrażających teorię oraz praktykę

  • Wyjazdy integracyjno-szkoleniowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami w pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

  • Uczestnictwo w prestiżowych konferencjach

  • Fantastyczną atmosferę pracy i duże wsparcie przełożonych

  • Samodzielność w działaniu i planowaniu

  • Produkty pełnowartościowe do własnej dyspozycji

  • Długofalowa współpraca dla mocno zaangażowanych osób w małej ale ambitnej Polskiej firmie

O nas

Firma Lefrosch Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2005 roku i należy do grona polskich producentów dermokosmetyków.

Dysponując profesjonalną wiedzą, połączoną z nowoczesną technologią, firma od lat skutecznie przyczynia się do poprawy komfortu życia pacjentów dostarczając wysokiej jakości produkty w przystępnej dla Polaków cenie.

Produkty nasze są lubiane i cenione przez lekarzy dermatologów dlatego ta praca to przyjemność.

Chcesz być częścią fajnego zespołu napisz, jeżeli szukasz tylko przejściowego przystanku nie wysyłaj do nas swojego CV nam zależy na ludziach nie na karierach.