Oferta pracy

Reprezentant Medyczny

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz:

  • budować wizerunek firmy poprzez promocję produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów,

  • uczestniczyć w konferencjach naukowych,

  • aktywnie wpływać na strategie marketingowe,

  • zdobywać i rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Reprezentanta Medycznego (warunek konieczny),

  • doświadczenie w segmencie Lekarzy POZ będzie dodatkowym atutem,

  • silna motywacja do pracy,

  • zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów,

  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji i pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • premie cykliczne,

  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,

  • kartę multisportową OK System.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego