Logo Pracuj.pl

Reprezentant Medyczny

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów Firmy w środowisku medyczno-farmaceutycznym na powierzonym terenie
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w środowisku medyczno-farmaceutycznym
  • Zdobywanie i rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych i handlowych
  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej
  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
  • Zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków i zadań
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole w zgodzie ze standardami Firmy
  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość przyswajania wiedzy merytorycznej
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista i etyka działania
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej znanych firm farmaceutycznych w Polsce
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus motywacyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym auto służbowe
  • Cykliczne wyjazdy szkoleniowe, w tym praca z coach’em
  • Zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • Zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • Zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • Zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • Zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma nauki języka angielskiego

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Aflofarm już od kilku lat jest jedną z najwyżej ocenianych firm pod kątem utrzymywania dobrych relacji z lekarzami i farmaceutami. To przede wszystkim zasługa Przedstawicieli naszej firmy.

Nasza firma potrafi to docenić. Przekonaj się sam i dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Reprezentant Medyczny na terenie województw: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i mazowieckie.

Reprezentant Medyczny, dolnośląskie