Oferta pracy

Reprezentant Medyczny

Factor Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta - nowoczesnej, prężnie działającej i stale rozwijająca się sieci Ośrodków Badań Klinicznych działających na rynku polskim od ponad 20 lat, w związku z nieustającym rozwojem usług branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Reprezentant MedycznyNumer ref.: województwo: mazowieckie
Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt
i zorientowanych na rozwój osobisty.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie kontaktów oraz utrzymywanie relacji z lekarzami
  • pozyskiwanie partnerskich ośrodków oraz lekarzy do współpracy
  • monitorowanie rynku medycznego, konkurencji i rekomendowanie działań
  • reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, szkoleń i zjazdów
  • prowadzenie szkoleń, wykładów dla lekarzy, pielęgniarek i zarządzających placówkami medycznymi
  • raportowanie wyników swojej pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży usług medycznych oraz znajomość rynku farmaceutycznego
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, pro-aktywność, mobilność
  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów, realizację celów

Oferta:

  • kontrakt menadżerski lub umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny zorientowany na wyniki
  • atrakcyjna praca w nowoczesnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Factor Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie 33-101, przy ul. Moraczewskiego 17. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Factor Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie 33-101, przy ul. Moraczewskiego 17 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy