Logo Pracuj.pl

Reprezentant Medyczny

Celon Pharma S.A.O firmie

  • Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów i realizacja założonego planu sprzedaży w regionie.
  • Tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, reprezentowanie firmy na zjazdach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (medyczne lub pokrewne mile widziane),
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • Silną motywację i zaangażowanie w pracę,
  • Wysoką kulturę osobistą,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Office,
  • Aktualne prawo jazdy oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z portfolio produktów które są liderami w swoich klasach terapeutycznych,
  • Pracę w dobrej atmosferze, z zaangażowanym i pełnym pozytywnej energii zespołem,
  • Wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy jako narzędzia pracy,
  • Umowę o pracę,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Teren pracy:

Sosnowiec, Tychy, Mysłowice

Reprezentant Medyczny, Mysłowice