Oferta pracy

Reprezentant Medyczny

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aflofarm już od kilku lat jest jedną z najwyżej ocenianych firm pod kątem utrzymywania dobrych relacji z lekarzami i farmaceutami. To przede wszystkim zasługa Przedstawicieli naszej firmy. Nasza firma potrafi to docenić. Przekonaj się sam i dołącz do naszego zespołu!

  • Czym będziesz się u nas zajmować?

  • Promocją asortymentu Firmy w środowisku medycznym na powierzonym terenie

  • Budowaniem pozytywnego wizerunku Firmy podczas konferencji naukowych

  • Aktywnie wpływać na strategie marketingowe

  • Zdobywaniem i rozwijaniem swoich umiejętności komunikacyjnych i handlowych

  • Stałym podnoszenie swojej wiedzy poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

Nasze wymagania

  • Aplikuj do nas jeśli:

  • Jesteś osobą ambitną, lubiącą osiągać stawiane przed sobą cele

  • Jesteś zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków i realizację zadań

  • Posiadasz umiejętność nawiązywania trwałych relacji i pracy w zespole

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dwuletnie doświadczenie na stanowisku Reprezentanta Medycznego

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej znanych firm farmaceutycznych w Polsce

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus motywacyjny system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym auto służbowe

  • Cykliczne wyjazdy szkoleniowe, w tym praca z coach’em

  • Dostęp do szerokiej gamy benefitów:

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego