Reprezentant Medyczny

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja asortymentu Firmy w środowisku medycznym na powierzonym terenie

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy podczas konferencji naukowych

  • Aktywne wpływanie na strategię marketingową

  • Zdobywanie i rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych i handlowych

  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej

  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków i zadań

  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

  • Umiejętność pracy w zespole w zgodzie ze standardami Firmy

  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Łatwość przyswajania wiedzy merytorycznej

  • Umiejętności analityczne

  • Wysoka kultura osobista i etyka działania

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej znanych firm farmaceutycznych w Polsce

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus motywacyjny system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym auto służbowe

  • Cykliczne wyjazdy szkoleniowe, w tym praca z coach’em

  • Dostęp do szerokiej gamy benefitów:

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego

  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego

Aflofarm już od kilku lat jest jedną z najwyżej ocenianych firm pod kątem utrzymywania dobrych relacji z lekarzami i farmaceutami. To przede wszystkim zasługa Przedstawicieli naszej firmy.

Nasza firma potrafi to docenić. Przekonaj się sam i dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Reprezentant Medyczny na terenie województw: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i mazowieckie.

Przewiń do profilu firmy