Oferta pracy

Reprezentant Medyczny

STADA Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z planowanym dynamicznym rozwojem aktywności na rynku leków oryginalnych, generycznych oraz OTC firma STADA Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Numer ref.: RM / mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • promocja produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów zgodnie z założeniami strategii marketingowej Firmy i zasadami prawa farmaceutycznego
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
  • dbałość o wizerunek Firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane medyczne, farmaceutyczne, biologiczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej lub innej - minimum 2 lata
  • silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • miłą atmosferę w młodym zespole
  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Kandydatów prosimy o składanie aplikacji zawierających list motywacyjny oraz CV
przy użyciu przycisku APLIKUJ poniżej treści ogłoszenia.

Na następujących terenach:

  • Warszawa Praga-Południe, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Legionowo

  • Płock, Mława, Przasnysz, Ciechanów, Kutno

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy