Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Research & Development Manager

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    CheMeS M. Szperliński Sp. z o.o. jest liderem na rynku usług poligraficznych. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych systematycznie umacniamy pozycję naszej Firmy na rynku polskim i zagranicznym.

    W związku z POTĘŻNĄ ROZBUDOWĄ oraz inwestycjami w najnowocześniejsze i unikalne technologie szukamy osób chcących być częścią naszego sukcesu.

    OPIS STANOWISKA:
    • miejsce pracy: Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    • rozwój i kierowanie Działem Badań i Rozwoju
    • prowadzenie projektów związanych z rozwojem nowych wyrobów,
    • monitorowanie jakości modyfikowanych/rozwijanych produktów
    • ścisła współpraca z działami produkcji, jakości oraz sprzedaży
    • koordynacja współpracy (wymiana doświadczeń i wiedzy) pomiędzy
    • zespołami projektowymi
    • analiza rynku oraz benchmarking
    • dbanie o efektywność pracy zespołu
    • identyfikacja problemów jakościowych, wdrażanie działań
    • usprawniających procesy jakościowe
    • prowadzenie szkoleń technologicznych dla pracowników Firmy,

    WYMAGANE KOMPETENCJE:

    • Doświadczenie w pracy w dziale Obsługi Klienta lub pokrewnym (minimum 1 rok)
    • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego  – wymóg konieczny
    • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Analityczne myślenie, dokładność, samodzielność
    • Chęć rozwoju
    • Mile widziane zainteresowanie branżą opakowaniową

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dużą samodzielność na odpowiedzialnym stanowisku,
    • dającym możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • pakiet benefitów np. prywatna opieka zdrowotna, karty sportowe

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ Manager, w terminie do 07.10.2018, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.