Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Research & Development Manager

North Food Polska S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i realizacja strategii kreacji produktów North Fish Specials (NFS),

  • poszukiwanie najlepszych produktów do adaptacji pod logo NFS,

  • kreacja nowych, oryginalnych smaków dla produktów pod logo NFS,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z wykonawcami, producentami etc.,

  • śledzenie aktualnych trendów dla produktów spożywczych,

  • współpraca z kucharzami i technologami,

  • organizacja badań, które pozwolą poznać opinie klienckie na temat kreowanych produktów,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży i działem marketingu,

  • współpraca z innymi działami Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale R&D, NPD w branży spożywczej, gastronomicznej,

  • kreatywność, otwartość na nowe idee, smaki, rozwiązania,

  • dobra znajomość rynku, aktualnych trendów, oczekiwań konsumenta,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,

  • komunikatywność,

  • silna orientacja na realizację celów,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • możesz rozwijać się w firmie, która potrafi robić świetną rybę w przyjaznej atmosferze,

  • zapewnimy Ci okres wdrożenia oraz partnerską współpracę z innymi działami,

  • możesz skorzystać z zajęć fitness, opieki medycznej oraz zabiegów fizjoterapeutycznych,

  • będziesz częścią zespołu, w którym cenimy sobie różnorodność,

  • możesz mieć ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • będziesz mógł/ mogła korzystać z naszych produktów w korzystnej cenie

  • pracę hybrydową