Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Research Specialist

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do CallPage, jednego z najszybciej rozwijających się krakowskich startupów
    (ba, prawdopodobnie i polskich!), szukamy osób, które zasilą szeregi naszej
    #callpagefamily.
    Miejsce pracy: Kraków

    Pierwsza istotna kwestia - wymagania:

    • Bardzo dobry angielski - przede wszystkim w tym języku będziesz działać;
    • Kreatywność na poziomie minimum podstawowym - będziesz pracować w dziale marketingu, więc to chyba oczywiste;
    • Świetna organizacja - zarówno swojego czasu, jak i skrzynki pocztowej;
    • Umiejętność komunikacji - bez niej nie dogadasz się ani z potencjalnym klientem, ani z zespołem;
    • Zgrabne poruszanie się w Google - fajnie, jakbyś umiał/a dotrzeć na końce internetów w poszukiwaniu potrzebnych informacji.

    Jak widzisz są to bardzo realne wymagania, więc super jeśli spełniasz je wszystkie!

    Druga, jeszcze bardziej istotna kwestia, czyli Twoje obowiązki:

    • Wyszukiwanie informacji i tworzenie bazy na ich podstawie - uzbroimy Ciebie w niezbędną wiedzę i narzędzia;
    • Kreacja kampanii mailingowych, planowanie i zarządzanie całym procesem z tym związanym - odpowiedzialna i kreatywna robota!;
    • Budowanie wizerunku firmy - możesz być pierwszą osobą, od której potencjalni klienci usłyszą o CallPage;
    • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży - często podają nas jako dobry przykład współpracy na linii marketing-sprzedaż, pewnie dlatego, że bardzo się lubimy!

    I trzecia, niemniej istotna kwestia - co Ci oferujemy:

    Typowe startupowe biuro - pisząc “typowe” mamy na myśli przerwy na Fifę, nieograniczony dostęp do całkiem niezłej kawy, czy międzydziałowe nieoficjalne “spotkania” na wygodnych pufach. Elastyczne godziny pracy - come on, praca od 9 do 17 jeśli akurat wtedy nie możesz?! Atmosferę zdrowej rywalizacji - chyba, że akurat gramy na playstation, wtedy bywa różnie... $$ - dostaniesz gwarantowaną podstawę + prowizję od wyniku, a jeśli ten wynik będzie bardzo dobry, dorzucimy atrakcyjną premię!  Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój - ambicja jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;)

    Czujesz, że będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu?

    Czekamy na Twoje CV :)