Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Research Specialist

MEDIACOM Warszawa

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca analityczna w zakresie ilościowych badań marketingowych i konsumenckich

  • tworzenie projektów badawczych, odpowiadających na pytania biznesowe stawiane przez klientów

  • przekładanie wyników ilościowych na wnioski i rekomendacje przyszłych działań marketingowych

  • rozwój metodologii oraz narzędzi

  • aktywne dzielenie się z innymi osobami z działu wynikami pracy i zdobytą wiedzą

  • bieżąca komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • przynajmniej 1-2 lat doświadczenia w pracy analitycznej (bezpośredni kontakt z klientem mile widziany)

  • zrozumienie metod analizy statystycznej

  • wykształcenie ilościowe (ekonometria, statystyka, badania rynku, ekonomia), socjologicznego lub psychologicznego – absolwenci i studenci V roku studiów mile widziani

  • zainteresowanie marketingiem i mediami

  • biegła umiejętność obsługi programów Microsoft Office (Excel, PowerPoint)

  • znajomość pakietu SPSS

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • samodzielność, dokładność i terminowość

  • dostępność (minimum 32 godziny tygodniowo, tj. 4/5 etatu)

Mile widziane

  • praktyczna znajomość R & R Studio

To oferujemy

  • rozwój kompetencji w zakresie badań marketingowych i konsumenckich

  • możliwość uczestniczenia w projektach wspierających największych reklamodawców branży FMCG na europejskim rynku

  • możliwość współtworzenia nowatorskich na polskim i międzynarodowym rynku projektów badawczych

  • szybki rozwój umiejętności dzięki licznym szkoleniom

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny oraz kartę multisport

  • miłą atmosferę pracy w stabilnym zespole

Jako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Przewiń do profilu firmy