Logo Pracuj.pl

Researcher - Analityk Danych

Collegium CivitasO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Collegium Civitas

plac Defilad 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych ilościowych oraz jakościowych na wewnętrzne potrzeby Uczelni
  • prowadzenie badań ilościowych oraz jakościowych na studentach Uczelni
  • samodzielnie projektowanie badań oraz ich realizacja
  • przygotowanie i tworzenie standardowych oraz niestandardowych raportów cyklicznych
  • analiza danych zastanych – gromadzenie oraz analizowanie danych w oparciu o metodę desk research
  • wykorzystanie narzędzi i oprogramowania statystycznego do analizy danych ilościowych
  • wyciągnie wniosków z analizy danych oraz tworzenie rekomendacji w oparciu o wyniki
  • z badań
  • dostarczanie na czas wyników analiz Zespołowi Rektorskiemu oraz Kierownikom Katedr

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizie danych ilościowych
  • znajomość podstaw statystyki
  • umiejętność pisania raportów badawczych
  • wykształcenie wyższe, co najmniej licencjackie – (mile widziane wykształcenie w kierunku specjalności związanych z analizą danych lub socjologiczną analizą danych jakościowych oraz ilościowych)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się – B2
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Excel
  • znajomość oprogramowania do pracy zespołowej (np. Microsoft Teams)

Mile widziane

  • znajomość języka programowania R
  • znajomość języka SQL
  • znajomość oprogramowania SPSS
  • znajomość oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office 365

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku szkolnictwa wyższego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze edukacji on-line
  • pracę zdalną w okresie zagrożenia Covid-19, a po jego ustaniu pracę w dogodnej lokalizacji
  • w ścisłym centrum miasta (Pałac Kultury i Nauki)

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Zatrudnia światowej klasy ekspertów, specjalistów z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Przed absolwentami otwiera szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym dzięki porozumieniom z zagranicznymi uniwersytetami, współpracy z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów i organizacji pozarządowych.

Aktualne oferty pracodawcy
R/AD – 2020/12

Researcher - Analityk Danych, plac Defilad 1, Warszawa