Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Researcher - Asystent/ka biura

IN STYLE TRAVEL

  • Mokotowska 52
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Mokotowska 52

Warszawa

Organizator turystyki luksusowej i konsjerż.

Specjaliści od tworzenia unikalnych projektów podróżniczych - wyszukane kierunki, spersonalizowane programy i trasy, najlepsze restauracje i butiki, prywatne wyspy,  ponadczasowe pociągi, szybkie auta i i ultranowoczesne łodzie.

Do zadań Researchera należy:

  • szybkie pozyskiwanie informacji niezbędnych do realizacji danego materiału w j. polskim i angielskim,
  • wsparcie działu sprzedaży w organizacji bieżących projektów,
  • pogłębianie wiedzy z zakresu rynku turystycznego, branży hotelarskiej i dóbr luksusowych,
  • budowanie i rozwijanie wewnętrznych baz danych,
  • raportowanie,
  • pomoc w zadaniach biurowych.

Oczekiwania:

  • status studenta,
  • zaangażowanie,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • doskonała organizacja własnej pracy (samodzielność, sumienność, dokładność, zadaniowość),
  • kreatywność i lekkie pióro,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • logiczne myślenie oraz analityczne podejście do projektów.

Ogłoszenie archiwalne