Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Researcher - Asystent/-ka Działu Talent Acquisition

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie realizacji projektów rekrutacyjnych poprzez pozyskiwanie nowych Kandydatów

  • Prowadzenie wstępnych rozmów z Kandydatami

  • Umawianie spotkań

  • Aktualizacja wewnętrznej bazy kandydatów firmy

  • Przygotowywanie, redagowanie CV Kandydatów

  • Wsparcie działań employer brandingowych

  • Poszukiwanie nowych metod docierania do Kandydatów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zainteresowanie branżą IT

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy (konto premium na portalach społecznościowych) oraz wsparcie doświadczonych Talent Acquisition Coordinatorów i Managerów

  • Możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego Talent Acquisition Coordinatora

  • Indywidualny budżet szkoleniowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

  • Kurs języka angielskiego