Researcher

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 17.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Researcher (k/m)
    Gdańsk
    • Firma zajmująca się doradztwem personalnym w Szwajcarii, Niemczech i Chinach z siedzibą we Frankfurcie nad Menem
    • Nasza działalność obejmuje wyszukiwanie specjalistów i menadżerów w oparciu o zlecenia
    • Posiadamy ambitny i dynamiczny zespół, który cechuje otwartość oraz innowacyjność
    • Do naszych klientów należą średniej wielkości przedsiębiorstwa o bogatych tradycjach, a także globalne koncerny i firmy świadczące usługi doradcze

    Zakres obowiązków

    Jako Researcher (k/m) będziesz współpracować z nami w procesie Executive Search, obejmującym poszukiwanie i wybór odpowiednich talentów. W zakres obowiązków wchodzić będą także inne części procesu rekrutacji, do których należą następujące zadania:

    • sporządzanie list firm docelowych i kandydatów
    • wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych kandydatów w rozmaitych źródłach
    • nawiązywanie pierwszego kontaktu oraz wstępna selekcja odpowiednich kandydatów
    • towarzyszenie w dalszym procesie selekcji, koordynacja terminów spotkań i dokumentacja wyników
    • sporządzanie analiz rynku, firmy i konkurencji

    Kwalifikacje

    • ukończone studia, szkolenie w zakresie handlu lub inne porównywalne wykształcenie
    • istotne doświadczenie zawodowe (najlepiej w doradztwie personalnym / badaniach lub w branży rekrutacyjnej)
    • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie, przynajmniej na poziomie B2 (CEFR)
    • umiejętność komunikacji oraz pewne i przekonujące zachowanie
    • wyraźny talent organizacyjny oraz umiejętność rozwiązywania problemów
    • umiejętność obsługi nowoczesnego oprogramowania, online oraz offline

    contagi to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które – dzięki wieloletniemu doświadczeniu międzynarodowemu w biznesie – stanowi zarówno idealny punkt wejścia, jak również umożliwia doskonałe możliwości dalszego rozwoju w branży doradztwa personalnego. Oferujemy szerokie wsparcie w osiąganiu celów osobistych i zawodowych oraz zapewniamy możliwość uczestniczenia w tworzeniu i rozwijaniu naszej nowopowstałej filii w Gdańsku. Zapraszamy do współpracy i zostania częścią doradztwa personalnego nowej generacji.

    Prześlij nam swoją kandydaturę w języku niemieckim lub angielskim klikając w przycisk Aplikuj