Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Researcher HR (Praktyki)

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz wejść w tajemniczy świat HR z tymi, którzy wiedzą o nim najwięcej? Chcesz być częścią kreatywnego, dynamicznego i młodego zespołu, którego myślenie out of the box pozwoli Ci wyjść poza schemat zwykłych rekrutacji? Jeśli jesteś gotowy do podejmowania nowych wyzwań i szukasz czegoś więcej niż tylko kolejnego wpisu w CV, to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli chcesz zostać zauważony i zainwestować w swoją przyszłość, to dobrze trafiłaś/eś! Tutaj na pewno nie będziesz parzył kawy… :) Nie pozwól swojej karierze czekać, aplikuj!

    Miejsce pracy: Wrocław
    RHR/WRO/24/2015/3/153
    Opis Stanowiska:
    • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
    • Przeprowadzanie wstępnej selekcji aplikacji,
    • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych,
    • Tworzenie profili Kandydatów,
    • Codzienne prace administracyjno-biurowe,
    • Rozbudowywanie sieci kontaktów z kandydatami,
    • Wspieranie specjalistów HR w codziennych obowiązkach.
    Wymagania:
    • Student lub absolwent kierunków humanistycznych, w szczególności:  psychologia, ZZL, socjologia i pokrewne,
    • Otwartość i komunikatywność,
    • Wysoka kultura osobista, sumienność,
    • Motywacja wewnętrzna objawiająca się m.in. gotowością do odbycia bezpłatnych praktyk,
    • Pomysłowość i zainteresowanie tematyką ZZL/HR.
    Oferujemy:
    • Profesjonalne szkolenia,
    • Wsparcie doświadczonego i dynamicznego zespołu,
    • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
    • Realne możliwości rozwoju,
    • Zaświadczenie o odbyciu praktyk; referencje,
    • Najlepszym- oferujemy możliwość pozostania w strukturach firmy- dlatego warto się starać!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."